​آفرینش و لذت بی‌نهایت

​Inspiroy 2  L 

سادگی حمل و نقل

به راحتی در کوله پشتی جا می‌شود

دکمه‌های گروهی

یک دکمه، سه عملکرد مختلف

قلم بدون باتری

فناوری PenTech 3.0 هویون

حدود ۲۰ درصد افزایش اصطحکاک

سطح زبرتر

نوآوری جدید

لغزنده قابل برنامه‌ریزی

سازگاری گسترده

ظاهری ظریف با طراحی کاربردی

میانبرها

ساده‌تر کردن کار، سرعت بخشیدن به عملکردها

هر دکمه‌های فیزیکی به شکلی طراحی شده‌اند که به علت ارتفاع بلندتر (حدود ۲ میلی‌متر بالاتر از سطح دستگاه) کار با آنها راحت‌تر شده‌ است. همچنین Inspiroy 2 دارای یک لغزنده بسیار کاربردی است که حساسیت آن قابل تنظیم از طریق درایو دستگاه می‌باشد و عملکردی همانند لغزنده ماوس دارد.

دکمه‌های گروهی

یک دکمه فیزیکی، سه عملکرد

این اولین بار است که هویون سه دکمه برای عملکردهای گروهی را معرفی و از آن در سری Inspiroy 2 استفاده می‌کند. این نوآورای در عمل شبیه این است که تعداد دکمه‌ها از ۸ به ۲۴ دکمه افزایش یابد. تمامی دکمه می‌توانند از طریق درایور دستگاه تنظیم شوند.

 درنظر گرفتن راحتی استفاده و کاربردی‌ بودن عملکردها

تبلت گرافیکی Inspiroy 2 با قلم دیجیتال PW110 که نازک تر از PW517 است، ارائه می‌شود. در این قلم بخش سیلیکونی ارتفاع بیشتری پیدا کرده و دو دکمه قابل برنامه‌ریزی قلم به شکلی طراحی شده‌اند که امکان فشرده شدن تصادفی آنها کاهش پیدا نماید. همه این تغییرات برای راحت‌تر شدن استفاده انجام شده‌اند.

قلم دیجیتال

فناوری PenTech 3.0

بدون باتری

تشخیص زاویه 60± درجه

تشخیص ۸۱۹۲ سطح فشار

رزولشن 5080LPI

در Inspiroy 2 میزان اصطحکاک سطح صفحه، نسبت به محصولات قبلی بیش از ۲۰٪ افزایش یافته است. این موضوع به همراه مات بودن صفحه کمک می‌کند تا بهتر بتوانید بر کار تمرکز نمایید.

صفحه

شبیه به سطح کاغذ

سهولت استفاده تحت هر شرایطی

در به غیر از رایانه‌های شخصی، Inspiroy 2 با گوشی‌ها و تبلت‌های مجهز به اندروید و HarmonyOS نیز سازگار است. به این ترتیب دست شما برای استفاده با دستگاه‌های گوناگون‌تان باز خواهد بود.

اتصال به موبایل

سازگار با گوشی‌های هوشمند و تبلت

در Inspiroy 2 ضخامت به کمتر از ۱ سانتی‌متر کاهش پیدا کرده و به این ترتیب اجازه می‌دهد تا دستگاه به سادگی در کوله قرار بگیرد. این ضخامت کم در هنگام کار هم باعث می‌شود تا مچ دست فشار کمتری را تحمل نماید.

سهولت جابه‌جایی

به راحتی در کوله جای می‌گیرد

ضخامت
7.5mm تا
9.5mm

ابعاد
353mm
× 209 mm

طراحی متقارن

طراحی شده برای امکان استفاده برابر برای چپ دستان

درگاه Type-C در وسط لبه سمت چپ تبلت گرافیکی قرار گرفته است. در نتیجه این طراحی، دکمه‌ها و چرخ لغزان به طور قرینه قرار گرفته‌اند. اگر چپ دست هستید، می‌توانید به راحتی تبلت را ۱۸۰ درجه بچرخانید. حتی در صورتی که به علت نوع کارتان با مانیتور عمودی کار می‌کنید می‌توانید دستگاه را ۹۰ درجه بچرخانید.

نهایت سازگاری

تبلت گرافیکی Inspiroy 2 L با ویندوز، لینوکس، MacOS ،HarmonyOS و اندروید و همچنین تمام نرم‌افزارهای اصلی طراحی را پشتیبانی می‌کند.