Kamvas Pro 13(2.5K)

ظاهر جدید
کیفیت خدشه ناپذیر

وضوح 2.5K برای لمس کیفیت بالاتر

از جذابیت در جزییات تا تلالو رنگ‌ها

وضوح تصویر 2.5K و نسبت ۱۶:۱۰ برای نمایش زنده و درخشان تصاویر

صفحه نمایش ۱۳.۳ اینچی Kamvas Pro 13 (2.5K) دارای صفحه نمایش IPS (QHD+) است. در هر اینچ از این صفحه نمایش فشردگی ۲۶۶ پیکسل وجود دارد که باعث می‌شود تصاویر بسیار جذاب و با جزییات بالا به‌نمایش درآیند. در مقایسه با صفحه‌نمایش‌های عادی که ۱۶:۹ هستند، عرض صفحه ۱.۶ برار ارتفاع آن یعنی نزدیک به نسبت طلایی است. کاربران می‌توانند با این نسبت، محتوی بیشتری را در صفحه ببینند.

زیبا، مقاوم و قابل حمل

Kamvas Pro 13 (2.5K) نازک، سبک و قابل حمل است. پشت دستگاه از آلیاژ آلومینیوم پروسس شده و صیقل یافته،‌ ساخته شده و بسیار صاف و زیبا است.

وزن    ۱ کیلوگرم

ضخامت ۱۰ میلی‌متر

صفحه تمام لمینیت

فناوری تمام لمینیت باعث افزایش شفافیت و کاهش از دست رفتن نور ناشی از بازتاب آن میان لایه‌های مختلف صفحه می‌شود. به این ترتیب مشکل اختلاف منظر (پارالکس) کاهش پیدا می‌کند و استفاده کننده می‌تواند تصویر به مراتب بهتری را مشاهده نماید.

میلیون‌ها طیف رنگی برروی صفحه

فناوری مانیتور طراحی Kamvas Pro 13(2.5K) دارای بازه رنگی ۱۴۵٪ sRGB است که این موضوع مدیون فناوری نقطه کوانتوم است. با توجه به نسبت کنتراست ۱۲۰۰:۱ دستگاه Kamvas PRo 13 (2.5K) می‌تواند تصاویر با وضوح بالا، رنگ دقیق و روشنایی طبیعی را نمایش دهد.

145% sRGB

​فناوری نقطه کوانتوم برای بازه رنگی بیشتر ;
کاهش نور آبی مضر برای چشم

میلیون‌ها رنگ برای تلالو تصویرها

16.7M (8bit)

1200:1

کنتراست بالاتر برای بهبود نمایش رنگ‌ها و سایه‌ها

1200:1

شیشه ضد تابش و زاویه دید بسیار وسیع

استفاده از فناوری IPS امکان دید وسیع ۱۷۸ درجه را فراهم می آورد. ترکیب با شیشه ضدتابش که می‌تواند تاثیر بازتاب نور را به‌شدت کاهش دهد باعث می‌شود تا دیدن تصاویر تسهیل شده و تجربه بهتری برای کاربر فراهم شود و در نهایت تصاویر با بهترین و بالاترین کیفیت در معرض دید قرار گیرند.

شیشه ضد تابش و زاویه دید بسیار وسیع

فناوری پیشرفته قلم

استفاده فناوری PenTech 3.0 ارتقا یافته PenTech 1.0 و PenTech 2.0‌است که به شکلی بهبود یافته تا دقت مکان‌نما روی مانیتور افزایش یابد و ثبات نوک قلم برای ثبت جزییات بهتر شود.

بدون باطری و نیاز به شارژ

تجربه نوشتن و رسم دقیق و یکنواخت

قلم PW517 مشابه طراحی با یک قلم واقعی

قلم دیجیتالPW517 با کارایی بالا و تاخیر ناچیز می‌تواند با تشخیص فشار و زاویه، اثر خطوط را با اندازه‌ها و طیف‌های مختلفی  ارائه دهد و ایده‌آل‌ترین شرایط برای رسم، نقاشی و رنگ‌آمیزی را ایجاد کند.در کنار نوک قلم استاندارد، قلم PW517 با نوک قلم نمدی هم کار می‌کند که به کاربر امکان می‌دهد حس متفاوتی را در طراحی تجربه کند.

پشتیبانی زاویه قلم تا ۶۰ درجه

حساسیت ۸۱۹۲ سطح فشار قلم

نرخ پاسخگویی بیش از 300PPS

اتصال ساده برای سهولت خلق و آفرینش

استفاده با کارایی بالا و تاخیر ناچیز، قلم دیجیتالPW517 می‌تواند با تشخیص فشار و زاویه، اثر خطوط را با اندازه‌ها و طیف‌های مختلفی از رنگ ارائه دهد و ایده‌آل‌ترین شرایط برای رسم، نقاشی و رنگ‌آمیزی را ایجاد کند.در کنار نوک قلم استاندارد، قلم PW517 با نوک قلم نمدی هم کار می‌کند که به کاربر امکان می‌دهد حس متفاوتی را در طراحی تجربه کند.

پشتیبانی زاویه قلم تا ۶۰ درجه

قابلیت کار با دستگاه‌های اندرویدی

بعد از اتصال به یک دستگاه اندرویدی، Kamvas Pro 13(2.5K) به عنوان یک نمایشگر بزرگتر شروع به کار می‌کند و فضای گسترده‌ای فراهم می‌کند. به این ترتیب می‌توانید هرجایی که  دستگاه اندرویدی همراه‌تان هست به کار بپردازید.

برای بهره‌گیری از این قابلیت اتصال، نیاز است که پورت دستگاه اندرویدی از پروتکل‌های USB3.1 GEN1 و DP1.2 به‌ طور همزمان پشتیبانی نماید. بعد از اتصال مانیتور طراحی، وضعیت Computer (مانند Dex یا Desktop) یا Projection را انتخاب کنید.

طراحی شده به شکل ویژه برای برآورده کردن نیازهای شما

دکمه‌های فیزیکی برای ساده‌تر کردن کارهای شما

هفت دکمه فیزیکی بهبود یافته با اندکی خمیدگی در اطرافش آن یک راه مناسب برای تسریع کارهاست. علاوه بر این، با تغییر عملکرد دکمه‌ها می‌توانید آنها را نسبت به کارهای خودتان سفارشی‌سازی کنید.

نهایت سازگاری

مانیتور طراحی Kamvas Pro 13 (2.5K) با ویندوز، MacOS، لینوکس و اندروید و همچنین تمام نرم‌افزارهای اصلی طراحی سازگار است.