Inspiroy H580X

خوب بمان،
رو به جلو خیز بردار.

محصولات دهمین سال هویون

توازن میان زیبایی و کارکرد

تلفیقی از طراحی کلاسیک و روز

تبلت H580X دارای یک طراحی جمع و جور و شسته و رفته است که تنها ۸ میلیمتر ضخامت و فقط ۳۴۳ گرم وزن دارد. طراحی مبتکرانه آن به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی به کار پرداخته و نهایت لذت را ببرند.

 ۸ میلیمتر
ضخامت

 ۳۴۳ گرم
وزن

آفرینش بیشتر با کمترین محدودیت

تبلت H580X با ۷۴ درصد صفحه فعال نه‌تنها یک فضای عریض برای کار راحت و آزادانه به‌وجود می آورد بلکه جای بسیار کمی برروی میز کار به خود اختصاص می‌دهد.

بهره‌وری بهتر با داشتن کلیدهای فیزیکی

وجود ۸ کلید فیزیکی که در قسمت چپ صفحه کار قرار گرفته‌اند، برای انجام کارها شرایط پویاتری را فراهم می‌کنند. می‌توان کارکردهای مختلفی برای هرکدام از کلیدها تعریف کرد و به این ترتیب در حین کار کافی است تا کاربر آن دکمه را فشار بدهد تا عملیات تعریف شده انجام شود.

​۸ دکمه فیزیکی قابل برنامه‌ریزی

میلیون‌ها ایده خلاقانه با تبلت‌های طراحی و قلم‌های دیجیتال آفریده شده‌اند

طراحی با حسی همانند قلم روی کاغذ

تبلت تمام پنل با لایه‌ای پوشانده شده که حس و تجربه طراحی را بسیار نزدیک به کاغذ می‌کند. برروی این تبلت بنویسید و طراحی کنید همانطور که روی کاغذ می‌نویسید و طراحی می‌کنید.

با قلم بهتری کار کنید

به‌عنوان یکی از محبوبترین قلم‌های تولید شده توسط هویون، این تبلت از قلم PW100 بهره‌ می‌برد که تجربه طراحی دقیق، با ثبات و نرم را به‌وجود می‌آورد تا کاربران از دستگاهی قابل اعتماد و حرفه‌ای بهره‌مند شوند.

تشخیص زاویه تا ±60°

 کمتر از 220PPS

 حساسیت فشار قلم تا ۸۱۹۲ سطح

بدون باطری

به شکل دلخواهتان متصل شوید

اتصال سریع از طریق درگاه USB-C

درگاه USB-C دارای ویژگی عدم تفاوت در جهت اتصال سیم به پورت است و به‌این ترتیب نحوه و جهت اتصال کامپیوتر یا گوشی به تبلت را ساده‌تر می‌کند.

USB-C Port

همراه شما در عرصه‌های گوناگون

قلم دیجیتال H580X در طراحی و نقاشی دیجیتال، کلاس‌های آنلاین و انجام وظایف شغلی به یک اندازه کاراست و به‌خوبی عمل می‌کند.

نهایت سازگاری

تبلت طراحی H580X نه تنها با سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک بلکه با سیستم عامل اندروید هم سازگار است. همچنین می‌توانید از آن در همه نرم‌افزارهای متداول مانند فوتوشاپ، پینتر، ایلستریتور و بسیاری دیگر استفاده کنید.