Kamvas 22 Plus

ساده ولی پرقدرت.

فناوری پیشرفته نقطه کوانتومی، به عکس‌ها تلالو می‌دهد

میلیون‌ها رنگ در برابر چشمانتان می‌درخشند.

زاویه دید ۱۷۸ درجه

با فناوری کوانتوم، Kamvas 22 Plus دارای گستره 140% sRGB با کنتراست ۱۲۰۰:۱ است. به این ترتیب می‌توانید عمق رنگ‌ها در کارهایتان را بیشتر کنید. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از جلوه طبیعی و خاص ۱۶.۷ میلیون رنگ قابل نمایش برروی نمایشگر ۲۱.۵ اینچی لذت ببرند.

کنتراست

دامنه رنگ

اندازه پنل

۱۲۰۰:۱

140% sRGB

21.5 اینچ

میزان پایین نور آبی  و صفحه محافظ چشم

با فناوری صفحه نمایش دارای فناوری نقطه کوانتومی می‌تواند به خوبی نور آبی مضر برای چشم را فیلتر کند و به این ترتیب از چشم در هنگام کار طولانی محافظت نماید.

کنتراست

جلوه‌های تصویری شفاف حتی زیر نور شدید

شیشه ضد بازتاب می‌تواند تضمین کند که حتی زیر نور شدید نیز تصاویر به خوبی دیده می‌شوند. با فناوری به کار رفته سطح اصطحکاک صفحه بسیار پیشرفت کرده و در هنگام کار حس قلم روی کاغذ را به خوبی به وجود می آورد. علاوه بر اینها دامنه دید ۱۷۸ درجه به همراه وضوح تصویر ۱۰۸۰ * ۱۹۲۰  اجازه می‌دهد تا نهایت لذت را از تصویر و جزییات آن ببرید.

 دامنه دید ۱۷۸ درجه

صفحه تمام لمینیت برای دقت بیشتر

فناوری صفحه تمام لمینیت صفحه ضدبازتاب را با صفحه نمایش ترکیب می‌کند که در نتیجه آن پارالکس از بین رفته و نشانگر همواره بدون فاصله در زیر قلم قرار می‌گیرد.به این ترتیب حالت پارالکس کاهش پیدا نموده و دقت افزایش پیدا می‌کند.

کابل آزادی دید ۱۷۸ درجه تضمین می‌کند که تحت هر زاویه‌ای که به صفحه نگاه کنید همه چیز را عالی و در بهترین کیفیت ببینید.
بهره‌گیری از قلم دیجیتال PW517‌که براساس فناوری PenTech 3.0 توسعه پیدا کرده اجازه می‌دهد تا بهترین تجربه را داشته باشید.

نمایش خلاقیت با خطوطی طبیعی

طراحی نوآورانه
در تمام جزییات

وجود دو درگاه USB-C در Kamvas 22 Plus به استفاده‌کنندگان اجازه می‌دهد تا دستگاه را با استفاده از کابل ۳ به ۱ یا کابل USB-C، به رایانه، گوشی اندرویدی یا تبلت متصل نمایند. پورت USB-A می‌تواند برای وصل نمودن صفحه کلید یا هر وسیله دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

دو درگاه USB-C برای داشتن امکانات بیشتر

اتصال صفحه کلید از طریق درگاه USB-A

اتصال وسیله جانبی از طریق درگاه USB-A

اتصال به گوشی اندروید از طریق درگاه USB-C

خطوط پایه قابل تنظیم برای کارکردن راحتتر

وجود پایه فلزی خاکستری رنگ و ارگونوکیک همراه دستگاه اجازه می‌دهد تا مانیتور طراحی را در زاویه ای بین ۲۰ تا ۸۰ درجه که کار کردن‌تان را راحتتر می‌کند تنظیم نمایید. این پایه بسیار ظریف طراحی شده و قطری تنها در حدود ۲ تا ۲.۵ سانتی‌متر دارد.

خروجی گرما

درگاه‌ها

دکمه‌ها

نماگرها

نهایت سازگاری

مانیتورطراحی Kamvas Pro 16(2.5K) با ویندوز، لینوکس، MacOS و اندروید و همچنین تقریبا تمام نرم‌افزارهای اصلی طراحی سازگار است.